Hotel Anna Marie

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Lázeňská 165, Lázně Bělohrad 50781

Moderní, architektonicky zajímavý Hotel Anna Marie se nachází v centru malebného podkrkonošského města Lázně Bělohrad v okrese Jičín. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v příjemně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a dvou prostorných apartmánech. Dva pokoje v přízemí mají přístup na slunečnou terasu.  V objektu nechybí kadeřnictví a úschovna kol. Spojovací nadzemní krytou lávkou se snadno dostanete k hotelu Janeček a Grand. Parkování vozů je možné zdarma před hotelem. Parkovací plocha je omezená. 

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Hotel Anna Marie On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si z 5 pobytových balíčků nabízených v Hotel Anna Marie

Hotel Anna Marie Pokoje

Hotel Anna Marie poskytuje ubytování v příjemně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a prostorných apartmánech s celkovou kapacitou  124 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a toaletu. Pokoje dále disponují lednicí, telefonem, pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým internetovým připojením. Na recepci si lze zapůjčit žehličku či zakoupit noviny a časopisy, drobné dárky a občerstvení.

Hotel Anna Marie Gastronomie

Sousední Hotel Grand, který je s hotelem Anna Marie propojen zastřešeným koridorem, nabízí hostům celodenní stravování v jídelně či posezení ve dvou útulných kavárnách. Těšit se můžete na pestrou a nutričně vyváženou stravu. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nápojů, které si můžete vychutnat také na zahradní terase.

Hotel Anna Marie Recepce

Čas příjezdu: od 11:00

Čas odjezdu: do 09:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB

Hotel Anna Marie Dostupnost

K zastávce autobusu dojdete od Hotelu Anna Marie za pouhých 64 metrů. K vlakovému nádraží se dostanete po 1 kilometru. Pro invalidy je možné parkování v bezprostřední blízkosti hotelu Grand. Další možnost parkování nabízí omezené neplacené parkovací plochy u hotelu Janeček a Anna Marie nebo placené parkoviště u hotelu Tree of Life.

Hotel Anna Marie Okolí

Nevelké podkrkonošské  lázeňské město  Lázně Bělohrad sídlí 16 kilometrů od Jičína. Příjemnou procházku nabízí lázeňský park s hudebním pavilonem či park s empírovou zimní oranžerií, který se rozprostírá u veřejnosti nepřístupného zámku. Hostům Hotelu Anna Marie je k dispozici 20 metrový krytý vyhřívaný bazén. K výletu láká ZOO a safari ve Dvoře Králové, 25 kilometrů vzdálené Prachovské skály či zámek Kuks.

Hotel Anna Marie

Lázeňská 165, Lázně Bělohrad
Zobrazit celou mapu